8:43:43 AM 1399 / 05 / 22
 
اخبار کمیته تحقیقات دانشجویی

اعلام نتایج دومین طرح MedIdea کمیته تحقیقات دانشجویی

 

 

سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه از اجرای این طرح از تاریخ 15 آذر تا 5 دیماه خبر داد و گفت: در این طرح، 10 ایده دانشجویی نوآورانه توسط اعضای شورای پوهشی دانشگاه  امتیازدهی و داوری شد.

دکتر الهه میانه ساز با اشاره به اینکه این طرح برای دومین بار در دانشگاه انجام میشود افزود: ایده ارائه شده توسط فاطمه حاجی رضایی دانشجوی کارشناسی پرستاری با موضوع"اپلیکیشن روبان قرمز" به عنوان ایده برتر شناخته شد.

وی اظهار داشت: در مراسمی که با حضور معاون محترم تحقیقات و فناوری وزارت متبوع در روز پنجشنبه مورخ 20/ 10/ 97 برگزار شد از ایده برتر تقدیر به عمل آمد و یک گرانت تحقیقاتی به مبلغ 5 میلیون ریال برای شرکت در کنگره اعلام گردید.

دکتر میانه ساز یاد آور شد: ان شا اله در آینده نزدیک، با هدایت و حمایت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، شاهد  اجرایی شدن ایده های برتر دانشجویی خواهیم بود.

سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه از معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه آقای دکتر حمیدرضا بنفشه، بابت حمایت از این رویداد و از اساتید بزرگواری که در داوری ایده ها مشارکت نمودند و  نیز دانشجو عاطفه علیزاده که پیگیری اجرای این طرح را برعهده داشتند تشکر نموده و اظهار امیدواری کرد: اجرای طرح MedIdea در سالهای آینده با استقبال پرشورتر دانشجویان دانشگاه برگزار شود.

 

 

 

ساعت : 9:14 -  روز  : یکشنبه  - 23 /  10 / 1397 /  شماره خبر : 49 / تعداد نمايش :419

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر