6:43:11 PM   1402 / 03 / 20       ورود

به دومین کنگره موج سوم درمان های رفتاری خوش آمدید

 

هزینه های ثبت نام در دومین کنگره موج سوم درمان های رفتاری

نکات ضروری:


1- حضور در جلسات سخنرانی های کلیدی، میزگردهای تخصصی، و سایر سخنرانی‌ها (بدون ارائه گواهی، شرکت در کنگره) برای تمامی افراد رایگان است. با این حال ذکر این نکته ضروری است که با توجه به فراوانی بالای تعداد ثبت نام کنندگان و محدودیت های مکان برگزاری، اولویت حضور در جلسات و سالن های برگزاری کنگره با افرادی است که با پرداخت هزینه های مربوطه در کنگره ثبت نام کرده اند و درصورت محدودیت فضا از پذیرش افرادی که در کنگره ثبت نام نکرده اند معذور خواهیم بود.

2- افراد جهت دریافت گواهی شرکت در کنگره از سوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان و یا دریافت گواهی بازآموزی از سوی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران الزامیست با پرداخت هزینه های مربوطه در کنگره ثبت نام نمایند و در روزها و ساعات برگزاری کنگره، حضور تمام وقت داشته باشند.

3- گواهی امتیاز بازآموزی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره  در صورت ثبت نام در کنگره و پرداخت هزینه ثبت نام ارائه خواهد شد.

4- لطفا هزینه ثبت نام را به شماره حساب 173773412 بانک رفاه یا به شماره کارت 5894637000075058 به نام معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، واریز نموده و تصویر فیش پرداختی را  به آدرس ایمیل کنگره ارسال نمایید. (email: wave3@kaums.ac.ir).

5- تمام افرادی که تمایل به دریافت گواهی شرکت در کنگره و امتیاز مربوطه دارند، بایستی با پرداخت هزینه در کنگره ثبت نام نمایند. افرادی که به کنگره مقاله ارسال ننموده‌اند یا نویسنده مقاله پرداخت کننده هزینه نیستند، در صورت تمایل به دریافت گواهی شرکت در کنگره به صورت مجزا باید در کنگره ثبت نام نمایند.

6- افرادی که به سایت کنگره مقاله ارسال نموده‌اند، پس از جلسه داوری مقالات و تایید مقاله به عنوان پوستر و یا سخنرانی، ایمیلی دریافت خواهند نمود مبنی بر ثبت نام در کنگره که یکی از نویسندگان مقاله (ارائه دهنده) بایستی در مهلت تعیین شده هزینه ثبت نام را واریز نمایند. بدیهی است در صورت عدم پرداخت هزینه ثبت نام، درج خلاصه مقاله در کتابچه خلاصه مقالات کنگره کان لم یکن خواهد بود.

7- افرادی که تنها تمایل به دریافت گواهی بازآموزی از آموزش مداوم وزارت بهداشت دارند (مانند پزشکان و پیراپزشکان) بایستی از طریق سامانه آموزش مداوم کشوری که در سایت کنگره نیز تعبیه شده، ثبت نام نمایند. بدیهی است این افراد فقط باید هزینه ثبت نام تعیین شده از سوی آموزش مداوم را بپردازند.

 

دانشجویان

2000000 ریال

سایرین

2500000 ریال