EN |
    ورود
   8:23:08 PM

به مرکز تحقیقاتی عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان خوش آمدید.

1400 / 11 / 06
 
اخبار مرکز تحقیقاتی عوامل اجتماعی

فراخوان طرح های پژوهشی موسسه ملی تحقیقات سلامت مرحله چهارم 1394

موسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران برای پاسخگویی به نیازهای پژوهش های کاربردی “تحقیقات نظام سلامت” در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آمادگی خود را برای پذیرش طرح­های پیشنهادی با شرایط ذیل، اعلام می دارد.

  • شورای معین موسسه ملی تحقیقات سلامت در هر ماه جلسه دارد. در هر نوبت، پیشنهادهای رسیده (تا تاریخ های جدول پیوست) مطرح و در صورت مناسب بودن برای مراحل بعدی تصویب و عقد قرارداد بر روی آنها اقدام می شود. لذا توصیه می گردد در صورتیکه مجری(یان) محترم بعد از مدتی بخواهند پیشنهاد طرح را تهیه نمایند و در آن زمان فرآخوان بعدی موسسه (که موضوعات به روز می شود) اعلام نشده باشد،ابتدا اطمینان حاصل نمایند که برای عنوان پیشنهادی،طرح دیگری پذیرفته نشده باشد.
  • نسخه اصلی باید به امضای کلیه پیشنهاد دهندگان (مجریان و همکاران اصلی) رسیده باشد که بایستی نسخه اصل آن به آدرس تهران، خیابان قدس، خیابان ایتالیا، پلاک ۷۸ تحویل گردد. فرم پیشنهاد طرح از صفحه خانگی موسسه ملی قابل دریافت است(http://nihr.tums.ac.ir) که حتماً پس از تکمیل به آدرسresearch@tums.ac.irارسال گردد.
  • طرح پژوهشی با مشارکت محققان بیش از یک دانشگاه و یا مشارکت بخش های مرتبط وزارت بهداشت در اولویت خواهند بود.
  • فراخوان موسسه هرفصل یک بار اعلام می شود. اما نیازهای اعلام شده توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به محض دریافت در سایت موسسه ملی تحقیقات سلامت قابل دسترسی خواهد بود. لذا محققین می توانند به صورت دوره ای از سایت موسسه ملی بازدید نمایند و در صورت علاقه مندی نسبت به فعالسازی RSSاقدام نمایند.
  • برای کلیه طرح ها، شرح نیاز (RFP)وجود دارد که در صفحه خانگی موسسهقابل دریافت است. مبلغ درج شده در فراخوان حداکثر بودجه پیشنهادی است و باید در شرح پیشنهاد طرح، هزینه ها توجیه گردند. توجه اینکه که در شرایط مساوی طرح هایی مصوب می گردند که هزینه کمتری درخواست کرده باشند.

 

ساعت : 8:56 -  روز  : یکشنبه  - 2 /  12 / 1394 /  شماره خبر : 40 / تعداد نمايش :1253

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: