2:45:32 PM 1399 / 04 / 17
 
اخبار معاونت پژوهشی

فراخوان دوره آموزشی رهبری و مدیریت دانشگاه (UNILEAD ۲۰۱۹) آلمان

سرویس مبادله آکادمیک آلمان (DAAD) و دپارتمان آموزش مداوم و آموزش مدیریت (we.b) در دانشگاه Carl von Ossietzky شهر اولدنبورگ در آلمان به طور مشترک برنامه آموزشی رهبری و مدیریت دانشگاهی (UNILEAD 2019) را در شهر اولدنبورگ برگزار می‌کنند. این برنامه به جوانان مدیر در مؤسسات آموزش عالی در کشورهای در حال توسعه امکان مقابله موفقیت‌آمیز با چالش‌های هر روز را فراهم خواهد کرد. بدین‌منظور این برنامه شامل موضوعاتی مثل مدیریت پروژه، امور مالی و سرمایه‌گذاری و مدیریت منابع انسانی است.
UNILEAD که در سال ۲۰۰۸ توسعه یافت، بخشی از برنامه DIES (گفتگو در مورد استراتژی‌های آموزش عالی نوآورانه است) می‌باشد. DIES از سال ۲۰۰۱ به طور مشترک توسط DAAD و HRK (کنفرانس رؤسای دانشگاه‌های آلمان) هماهنگ شده است. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه DAAD DIES و دوره‌های آموزشی DIES را می‌توانید در اینجا پیدا کنید.


این فراخوان بر سه حوزه کلیدی تمرکز دارد:
۱- مدیریت پروژه ( Project Management ): شامل دوره‌های مدیریت استراتژیک در پروژه‌ها، متدولوژی مدیریت پروژه و مدیریت ریسک
۲- امور مالی و سرمایه‌گذاری ( Finance and Investment ): شامل استراتژی‌های عمومی تأمین مالی، اجرای برنامه‌های مالی، کنترل پرداخت و همچنین دانش و استفاده از ابزار و مفاهیم سرمایه‌گذاری
۳- مدیریت منابع انسانی ( Human Resource Management ): شامل دوره‌هایی در زمینه ابزارهای توسعه مدیریت منابع انسانی، رهبری، مدیریت تعارضات و ارتباطات.
 
شرایط الزامی متقاضیان: مدیران جوان دانشگاهی بین 30 تا 40 سال ، داشتن 2 الی 4 سال سابقه مدیریت دانشگاهی، حداقل مدرک کارشناسی ارشد، تسلط به زبان انگلیسی (صحبت کردن و نوشتن) و ارسال مستندات از طریق فرم آن لاین
 
مهلت تکمیل درخواست آن لاین: 17 مهر 1397 ساعت 11:59 (به وقت اروپایی)
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.
 

ساعت : 9:10 -  روز  : شنبه  - 31 /  6 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :329

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر