EN |
    ورود
   1:14:58 PM
1397 / 11 / 03
 

 
 

 


سایت مقام معظم رهبری
سایت ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
وزارت بهداشت
پرتال مردم
پرتال استان اصفهان

 
تعداد بازدیدهای امروز: 551
تعداد بازدیدکنندگان امروز: 408
 
اخبار مرکز تحقیقاتی فیزیولوژی

کارگاه نگارش پروپوزال‌ استاندارد در پژوهش‌های فناوری سلامت مطابق الگوی انستیتوی ملی سلامت آمریکا (NIH)

 

به استحضار می رساند موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD) در نظر دارد کارگاه آموزشی دو روزه "کارگاه نگارش پروپوزال‌ استاندارد در پژوهش‌های فناوری سلامت مطابق الگوی انستیتوی ملی سلامت آمریکا (NIH)" را با مشخصات زیر برگزار کند:

 

استاد مدعو: دکتر علی موسوی شائق، استادیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مباحث کارگاه: کارگاه با معرفی استانداردهای لازم برای نگارش یک پروپوزال‌ برای انستیتوی ملی سلامت شروع می‌شود و در ادامه شرکت کنندگان کارگاه با انجام کار گروهی به تکمیل پروپوزال خود می‌پردازند.

مخاطبان: گروه‌های تحقیقاتی شامل محقق اصلی (PI)، همکاران طرح و یک نفر متدولوژیست (دانش تخصصی متدولوژی موضوع پروپوزال). اولویت این کارگاه با محققان دانشگاه‌های علوم پزشکی (به عنوان PI) است. همچنین تیم‌های تحقیقاتی طرح‌های اولیه پذیرفته شده در فراخوان پنجم نیماد اولویت دارند. چنانچه محقق اصلی تیم مذکور از دانشگاه‌های غیر علوم پزشکی باشد می‌بایست حداقل یک نفر همکار از دانشگاه‌های علوم پزشکی داشته باشند تا تقاضای آنها برای شرکت در کارگاه مورد بررسی قرار گیرد. این کارگاه مناسب محققان علوم بالینی و علوم پایه نمی‌باشد.

زمان: ۱۸ لغایت ۱۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ (از ساعت ۸:۰۰ لغایت ۱۷:۳۰)

ظرفیت: گروه‌های حداقل ۳ و حداکثر ۵ نفره که پروپوزال ایده تحقیقاتی خود را آماده و طبق فرمت ارایه شده به همراه فرم ثبت‌نام و فرم رزومه افراد گروه ارسال نموده‌اند (انتخاب گروه‌ها بر اساس پروپوزال ارسالی و سوابق تیم معرفی شده صورت می‌گیرد. بدیهی است عدم ارسال مدارک مطابق فرمت اعلام شده منجر به عدم بررسی درخواست شرکت در کارگاه خواهد شد). حضور افراد به صورت تک‌نفره امکان‌پذیر نیست.

گواهی شرکت: شرکت‌کنندگانی که دو روز کامل کارگاه شرکت داشته باشند، گواهی شرکت در کارگاه که به امضای رئیس مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران و استاد کارگاه رسیده است را دریافت خواهند کرد.

هزینه: ششصد هزار تومان برای تیم‌های سه نفره، هشتصد هزار تومان برای تیم‌های چهار نفره و یک میلیون تومان برای تیم‌‌های پنج نفره (به ازای هر نفر ۲۰۰ هزار تومان)

مهلت ارسال مدارک: یکشنبه ۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۵ بعدازظهر.

شرایط کارگاه: در صورت پذیرش پروپوزال ارسالی، حضور سه نفر (شامل PI و متدولوژیست) از هر گروه تحقیقاتی در کارگاه الزامی است. برگزیدگان از طریق نامه الکترونیک و تلفن تا تاریخ پنج‌شنبه ۱۲ بهمن‌ماه مطلع خواهند شد. عدم دریافت نامه الکترونیک و تماس تلفنی به معنای عدم انتخاب متقاضیان است.

مکان کارگاه: تهران- جزئیات آن متعاقبا اعلام می‌شود.

ثبت نام و اطلاعات بیشتر: مراجعه به آدرس http://nimad.ac.ir صفحه آموزش پژوهش / کارگاه نگارش پروپوزال استاندارد در پژوهش های فناوری پزشکی و ارسال 1) پروپوزال ایده تحقیقاتی و 2) فرم ثبت نام و 3) رزومه افراد گروه  به آدرس nimadiran@gmail.com

فایل معرفی کارگاه


فرم پروپوزال

فرم ثبت‌نام کارگاه

فرم رزومه گروه

ساعت : 8:31 -  روز  : چهار شنبه  - 4 /  11 / 1396 /  شماره خبر : 34 / تعداد نمايش :141

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: